Druk

Offset

Druk offsetowy

Jeśli chcesz wydrukować tysiące egzemplarzy i korzystniej będzie skorzystać z druku offsetowego. Przygotowanie do druku offsetowego absorbuje sporo czasu oraz wymaga dużych nakładów finansowych do przygotowania produkcji dlatego rekomenduje się go dopiero przy naprawdę dużych nakładach.

Wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy

Potrzebujesz baner reklamowy, plakat, billboard, naklejki na folii, fototapety?  Oferujemy druk wielkoformatowy na różnych powierzchniach: folia monomerowa, folia OWV, folia wylewana, siatka mesh, papier blueback, papier plakatowy…

Flexo

Flexo

Technika oferująca coraz wyższą jakością druku, jednak standardowo wykorzystywana do realizacji prac o mniej skomplikowanej grafice. Często wybierana dla etykiet na opakowania do wielu branż.

Cyfrowy

Druk cyfrowy

Jeśli chcesz wydrukować zlecenie „od ręki” to idealny wybór. Ta metoda jest zdecydowanie wygodniejsza, ułatwia nam codzienną  pracę z dokumentami i materiałami  zlecanymi do druku  często na ostatnią chwilę.

Sitodruk

Sitodruk

Ta metoda nadruku idealnie nadaje się do zadruku dużych płaskich powierzchni. Sitodrukiem wykonujemy najczęściej nadruki na tekstyliach takich jak koszulki, czapki, torby, bluzy, odzież robocza

Druk UV

Druk UV

Technologia druku UV jest analogiczna do tej znanej z domowych drukarek atramentowych. Ekologiczne farby umożliwiają wykorzystanie wydruków we wnętrzach użytkowych – w biurach, mieszkaniach, hotelach itp. Odporność druku UV na warunki atmosferyczne sprawia, że stosuje się go również na zewnątrz, np. w postaci szyldów, tablic informacyjnych i reklam umieszczanych na budynkach.