Opakowania

Torby papierowe

Papierowe

Wytwarzane przez nas z papierów kredowych lub w masie barwionej, są elegancką formą reklamy. Posiadamy szeroki wachlarz wykrojników w popularnych rozmiarach ale  jesteśmy gotowi i otwarci na zmiany.

Torby eco

Eco

Produkowane maszynowo z papierów typu kraft (80/100 gramatura), produkowane z recyklingu w dużych nakładach. Ich największą zaletą jest niski koszt, stała dostępność oraz możliwość nadruku logotypu

Torby tekstylne

Tekstylne

Torby z materiału płócienne w różnych kolorach (z krótkim lub długim uchwytem);
Torby z materiału wigofilowe (polipropylenowe): płaskie dno, dostępne na zamówienie w różnych kolorach.
Torby z materiału płócienne w różnych kolorach (z krótkim lub długim uchwytem); Na każdej można wykonać nadruk sitem np. logotypu, sloganu, grafiki.
Wymiar:

380 x 420 mm, uchwyt 35 lub 70 cm
360 x 420, uchwyt 23 lub 60 cm

Pudełka klapowe

Klapowe

Standardowe pudełka transportowe, wykonywane najczęściej z szarej tektury 3 lub  5 warstwowej, solidne, wytrzymałe, łatwe w montażu, zamykane na klapy  za pomocą taśmy klejącej.

Pudełka fasonowane

Fasonowane

Pudełka bardziej eleganckie od klapowych, z różnymi kombinacjami zamknięcia lub dwuczęściowe typu wieko + spód, mogą być wykonanie z tektury tzw. mikrofali, zwykłej gładkiej, lub ozdobnej karbowanej, również z kartonów w masie barwionych, oklejonych wydrukiem etc.

Pudełka ozdobne

Ozdobne

Wyróżniające produkt klienta, oklejane papierem ozdobnym i wypełniane tkaniną. W środku może się znajdować specjalna forma trzymająca wyrób klienta.

Pudełka dla gastronomi

Dla gastronomi

Cukierni, pizzerii, restauracji, barów etc. z atestem spożywczym.