Sitodruk i tampodruk

Sitodruk jest wykorzystywany do drukowania jedno- i wielobarwnego, również wielkoformatowego. Idealnie nadaje się na np.: papier, tekturę, folię samoprzylepną, folię przeźroczystą, szkła, płyty z tworzyw sztucznych, metale itp.. Sitodruk jest również stosowany na wyrobach włókienniczych.

Tampodruk to technika wykorzystująca miękki stempel zwany tamponem do nakładania farby. Dobrany odpowiedni kształt tamponu przystosowuje się do materiału.
Możliwe jest wykonanie nadruku na nieregularnych i nierównych podłożach. Technika często stosowana do nadruku na gadżetach.
Przykładowe materiały to: guma, szkło, metal, plastik, tworzywa sztuczne etc.  kubki, długopisy, zapalniczki, myszki i klawiatury komputerowe, zegarki, zegary, budziki, opaski, stojaczki ... itd

Personalizacja gadżetów reklamowych: kalendarzy, notesów, organizerów, portfeli, długopisów, breloczków, kosmetyków, opakowań, jadłospisów i innych wyrobów - tłoczenia logotypów na gadżetach reklamowych t.j. portfelach, wizytownika, etui, teczkach, aktówkach, brelokach skórzanych i skóropodobnych

Druk cyfrowy

Jest to najlepsza metoda druku, kiedy potrzebny jest mały lub średni nakład w krótkim czasie.
Mała maszyna z dużymi możliwościami drukuje: etykiety samoprzylepne, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, materiały szkoleniowe, reklamowe, papiery firmowe a nawet książki i katalogi do formatu A3+.

Nadruk poprzez utrwalenie w wysokiej temperaturze jest odporny na warunki atmosferyczne, ścieranie a także promienie UV, jednakże można go uszlachetnić obróbkami introligatorskimi tj. foliowanie matem lub błyskiem, laminowanie, lakierowanie wybiórcze, tłoczenie, hotstamping czy sztancowanie.

Druk wielkoformatowy

Specjalizujemy się w produkcji pełnokolorowych wydruków wielkoformatowych.

Nadruki są wykonywane w technologii druku solwentowego, bezpośrednio z pliku na materiałach banerowych typu frontlight, blackout, backlight, plandekach, siatkach, tkaninach, płótnach, foliach, flagach, poliestrach, citylightach, foliach samoprzylepnych, papierach bilbordowych, prezentacyjnych, fotograficznych.

Na życzenie klienta wykonujemy usługi związane z wykończeniem danego zlecenia od zgrzewania, wzmacniania, oczkowania przez  docinanie, szycie, przyklejanie do konstrukcji i montażu na wyznaczonych miejscach.

Drukujemy do szerokości 160 cm na maszynach ROLAND i MUTOH.