Sitodruk i tampodruk

Sitodruk jest wykorzystywany do drukowania jedno- i wielobarwnego, również wielkoformatowego. Idealnie nadaje się na np.: papier, tekturę, folię samoprzylepną, folię przeźroczystą, szkła, płyty z tworzyw sztucznych, metale itp.. Sitodruk jest również stosowany na wyrobach włókienniczych.

Tampodruk to technika wykorzystująca miękki stempel zwany tamponem do nakładania farby. Dobrany odpowiedni kształt tamponu przystosowuje się do materiału.
Możliwe jest wykonanie nadruku na nieregularnych i nierównych podłożach. Technika często stosowana do nadruku na gadżetach.
Przykładowe materiały to: guma, szkło, metal, plastik, tworzywa sztuczne etc.  kubki, długopisy, zapalniczki, myszki i klawiatury komputerowe, zegarki, zegary, budziki, opaski, stojaczki ... itd

Personalizacja gadżetów reklamowych: kalendarzy, notesów, organizerów, portfeli, długopisów, breloczków, kosmetyków, opakowań, jadłospisów i innych wyrobów - tłoczenia logotypów na gadżetach reklamowych t.j. portfelach, wizytownika, etui, teczkach, aktówkach, brelokach skórzanych i skóropodobnych