Druk plakatów Wrocław

Drukarnie w dzisiejszych czasach nie zajmują się już tylko wydawaniem książek albo innych materiałów w dużych nakładach. Każde przedsiębiorstwo się rozwija, drukarnie również a czynnikiem, który najbardziej napędza do rozwoju, są klienci. Żeby sprostać oczekiwaniom każdego z nich, obecnie nasza drukarnia nie wymaga dużego nakładu, aby zrealizować zamówienie, plakat możemy dla państwa wydrukować już od jednej kopii.

Druk plakatów wysokiej jakości – drukarnia plakatów we Wrocławiu

Naturalne jest dla nas to, że klient, składając zamówienie na wydruk, oczekuje najwyższej jakości. Naszym zadaniem jest zagwarantowanie jej, przy czym nie ma dla nas znaczenia ilość nakładu, takie same starania i tę samą dbałość o detale stosujemy w przypadku projektów o dużym nakładzie, jak i realizując pojedyncze zlecenia. Plakaty drukujemy w technologii eko-solwentowej, dzięki czemu będą się bardzo dobrze sprawdzały w każdych warunkach, na czym konkretnie polega ta metoda drukowania? Druk w technologii eko-solwentowej przebiega zwyczajnie na ploterze atramentowym, z tą różnicą, że wszelkie tusze, które bazują na wodzie, są zastępowane przez atramenty solwentowe. Wprowadzenie tego rozwiązania sprawia, że wydruk jest dużo trwalszy i nie jest podatny na działanie wody, więc nawet gdy będzie znajdował się w miejscu szczególnie narażonym na warunki atmosferyczne, to pomimo upływu czasu plakaty wciąż będą miały ładne i soczyste kolory. Dodatkowo dzięki atramentom solwentowym wydruk można wykonywać na wielu podłożach, włącznie z tymi, na których wykonanie wydruku tuszami wodnymi jest niemożliwe.

Plakaty

Rodzaje plakatów – wybierz odpowiednią opcję dla swojego projektu

Plakaty można podzielić na dwa rodzaje, pierwsze to te, które znajdują się wewnątrz pomieszczeń albo są ukryte gdzieś za osłoną np. w ramce, a drugie są naklejane albo wiszą pod gołym niebem. Wykonanie druku metodą eko-solwentową daje klientowi dużą dowolność w kwestii wyboru miejsca, w którym będzie się znajdował plakat i nawet jeżeli z początku będzie on chroniony przed warunkami atmosferycznymi, to nie będzie problemu z późniejszym przeniesieniem go na zewnątrz. W przypadku tuszu na bazie wody mógłby pojawić się problem, oczywiście również doskonale się sprawdzają, ale tylko w odpowiednich warunkach, po wyniesieniu na zewnątrz szybko straciłyby swoje walory, nie koniecznie po deszczu, bo negatywny wpływ na ich trwałość będzie miała także rosa albo intensywne słońce. Klienci mogą złożyć zamówienie osobiście, w naszej drukarni plakatów we Wrocławiu, lub za pośrednictwem internetu, w tym drugim przypadku należy skorzystać z internetowego systemu składania zamówień, który znajduje się na stronie. Osoba składająca zamówienie może wybrać jeden spośród dostępnych papierów premium, takich jak: satynowy, plakatowy mat, plakatowy błysk, papier fotograficzny albo papier do antyram.
Druk plakatów Wrocław
Drukarnia plakatów Wrocław
Plakaty na zamówienie Wrocław
Wydruk plakatów Wrocław

Cena wydruku – plakaty Wrocław

Ceny mogą się różnić, jest to zależne przede wszystkim od konkurencji pomiędzy drukarniami, ale również zależy od zamówionej usługi. Podstawowy wpływ na cenę zamówienia ma jego format, ilość nakładu oraz to, czy mamy sporządzić projekt, czy po prostu wydrukować dostarczone treści.

Druk cyfrowy plakatów we Wrocławiu już od 1 kopii, także w dużym formacie

Plakaty na zamówienie Wrocław- oferowane przez nas usługi chcemy dopasować jak najbardziej pod klienta, tak aby każdy był zadowolony z naszej pracy. Realizację wykonujemy nawet w przypadku pojedynczych zamówień, dotyczy to również projektów wielkoformatowych. Podstawowe wykonywane przez nas zadania mogą mieć format A1, A2, B1 oraz B2, ale z przyjemnością podejmiemy się wyzwania, jakim będzie wykonanie czegoś w nieszablonowym formacie, pod indywidualne preferencje klienta. Realizacje mają rozdzielczość 2400 x 2400 DPI.

Drukarnia plakatów- plakaty na zamówienie także z projektem

Wydruk plakatów Wrocław to nisza, w której dążymy do bycia numerem 1. Klienci, którzy zamawiają u nas wykonanie plakatów na zamówienie, mają bardzo duże możliwości personalizacji projektu, natomiast w przypadku gdy klient nie czuje się na tyle kreatywny, żeby samodzielnie opracować grafikę, albo po prostu nie ma na to czasu, może liczyć na naszą pomoc, sami opracujemy projekt, a jeżeli zostanie on przyjęty, to przystąpimy do druku. Będzie on oczywiście przygotowany z dużą starannością, dysponujemy bardzo odpowiedzialnym personelem, który ma duże doświadczenie w branży, pracownicy znają się na tym, co robią i mają odpowiednie kwalifikacje, dodatkowo swoje zadania wykonują z dużą odpowiedzialnością i profesjonalizmem.

Druk plakatów Wrocław – Solidna firma

Do zleceń, które składają nam klienci, podchodzimy z dużym entuzjazmem i staramy się pracować tak, aby każdy klient był zadowolony ze współpracy. Popierają to opinie, które klienci zostawiają nam za pośrednictwem przeglądarki Google, są one bardzo dobre a osoby, które miały z nami do czynienia, wypowiadają się na temat firmy ciepłymi słowami. Zależy nam na klientach, więc jest to bardzo pocieszne, z takimi opiniami spotkać można się nie tylko w internecie, osoby, z którymi współpracowaliśmy na terenie Wrocławia, mają bardzo podobne myśli odnośnie do naszej działalności.